15.04.2021
Що таке калібрування алкотестера?

Калібрування, закон, практика, міжсервісні інтервали.

24.01.2017
Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю
Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю. Проміле в г / л,%, bac, brac, г / 100мл, мг / л і т.д.
23.01.2017
Стадії алкогольного сп'яніння
Алкогольне сп'яніння можна розділити на 7 стадій. Опис кожної зі стадії.
27.12.2016
Застосування алкофор s40
Установка стаціонарного алкотестера алкофор s40 на ладижинської тес
27.04.2015
Нові алкотестери тм алкофор
Оновлення торкнулося алкотестерів алкофор 105 і вихід нової моделі алкофор 307
Алкотестер АлкоФор 507
Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507 Алкотестер АлкоФор 507
В улюблені Порівняти

Алкотестер АлкоФор 507

(Отзывов: 1)
ТМ Україна

Засіб вимірювальної техніки!

Нова модель 2020 року.

Тип сенсору: Електрохімічний (Англія)
Диапазон измерений: 0,00 - 5,00
Живлення: Дві батарейки типу "АА"
Тестів на повній зарядці: до 3000

Міжсервісний інтервал: 12 месяців

Цена: 19,290 грн.
Кол-во штук в заказе
Дополнительно к этому товару можно купить:
Мобільний принтер:

ДОСТАВКА ПО КИЕВУ - условия >
ДОСТАВКА ПО УКРАИНЕ - условия >
*На сайте возможны опечатки. Обо всех неточностях в описании этого товара (модели) - сообщать нашему оператору. Комплектность, внешний вид и хар-ки товара (модели) могут изменяться в зависимости от закупленной партии.

Призначення та галузь застосування

 

Вимірювач вмісту алкоголю в крові та повітрі, що видихається, Алкофор 507, призначений для вимірювання вмісту парів етилового спирту у повітрі, що видихає людина та застосовується для встановлення факту вживання алкоголю, у тому числі водіями транспортних засобів. Для проведення тесту використовуються змінні одноразові пластикові мундштуки або багаторазова мундштук-воронка для безконтактного тесту.

 

При наявності мобільного принтера АлкоФор 507 може бути використаний підрозділами Національної Поліції України для проведення тестів на виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного сп’яніння, що знижують увагу та швидкість реакції.

 

Алкотестер АлкоФор 507 з мобільним принтером

 

Згідно спільного наказу МОЗ України та МВС України № 65/80 від 31.01.2013 алкотестери серії АлкоФор можуть офіційно використовуватись в сфері медичного огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів при здійсненні попередніх, періодичних, щозмінних передрейсових та післярейсових оглядіх, а також позачергових оглядів, які здійснюються лікарями лікувального профілю та/або молодшими медичними працівниками з медичною освітою за спеціальністю «сестринська справа», «лікувальна справа».


Висока точність приладу та контроль якості

 

У режимі продування аналізатор автоматично контролює тривалість видоху і витрату повітря відповідно до заводських налаштувань. Зразок проби повітря для аналізу забирається в кінці видоху з області легень найбільш насиченими парами етанолу, щоб отримати максимально достовірний результат.

Унікальна конструкція мундштуків до АлкоФор 507 забезпечує легке встановлення на алкотестер. Використання мундштуків можливо як з правої сторони, так і зліва, що суттєво полегшує використання приладу.

 

Мундштук на Алкотестер АлкоФор 507

Всі алкотестери АлкоФор 507 проходять багаторівневий контроль якості при випуску з заводу-виробника, а також перед безпосереднім відвантаженням кінцевому споживачеві. При калібруванні приладів використовуються державні стандартні зразки складу водних розчинів етанолу (ДСЗУ 022.184-2015), а також відкалібрований генератор парів етилового спирту ДП «Укрметртестстандарт». Похибка - не перевищує 0,04‰ в діапазоді до 0,40‰ і не більше 10% в діапазоні понад 0,40‰.

 

Прилад АлкоФор 507 відповідає вимогам ДСТУ EN 15964:2014 Пристрої неоднаразового використання для контролю видихуваного повітря. Вимоги та методи випробувань (EN 15964:2011, IDT).


Багатофункціональність приладу

 

Універсальний алкотестер АлкоФор 507 дає своєму користувачеві необмежені можливості при виборі режиму вимірювання в котрому буде проводитись тест, а саме:

*  Активний тест

*  Пасивний тест

*  Швидкий тест

*  Ручний тест

 

Активний тест з мундштуком. Відбір проби здійснюється автоматично (згідно заводських налаштувань приладу). Прилад визначає факт успішного відбору проби при досягненні достатнього об'єму повітря, що видихається в мундштуку. В даному режимі вимірювання користувач отримає максимально достовірний результат вимірювання.

Активний тест з мундштуком на АлкоФор 507

 

Пасивний тест. Потібен для ручного відбору проб, завдяки чому можна перевірити наявність алкоголю у напоях або особі, що знаходиться в несвідомому стані.

Пасивний тест без мундштука на АлкоФор 507

 

Швидкий тест з мундштуком-воронкою. Потрібен для проведення аналізу стану алкогольного сп'яніння безконтактним методом. В даному режимі алкотестер відображає результат вимірювання у наступному форматі: Норма - 0‰-0.2‰; Алкоголь понад 0.21‰).

Активний тест з мундштуком-воронкою на АлкоФор 507

 

Ручний тест. Відбір проби активується вручну, якщо особа, що перевіряється, не може забезпечити необхідний об'єм видиху згідно заводських налаштувань приладу.


Гарантійні зобов'язання по АлкоФор 507

 

Алкотестер АлкоФор 507 базується на сучасному та зносостійкому сенсорі який здатен проводити велику кількість тестів без зміни характеристик приладу. Користувач завжди отмає достовірний результат вимірювання.

 

Гарантія на прилад складає 12 місяців без обмежень по кількості тестів. Детальні інформація про гарантійні зобов'язання виробника перед користувачем міститься в інструкції по експлуатації.


Перелік документів при поставці приладу

 

Кожен АлкоФор 507, який відвантажуються кінцевому споживачеві міє наступні документи:

 

1) Сертифікат перевірки типу по модулю «В». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт».

 

2) Сертифікат відповідності по модулю «F». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт».

 

3) Декларація про відповідність продукції вимогам технічного регламенту законодавчо- регульованих засобів вимірювальної техніки. Затвердженою Постановою КМУ від 13 січня 2016 року №94.

 

Сертифікати АлкоФор 507


Сертифікований в Україні

Має всі необхідні дозвільні документи для використання у сфері законодавчо регульованої метрогогії

 

Сертифікат перевірки типу по модулю В на АлкоФор 507 Сертифікат відповідності по модулю F на АлкоФор 507. Висновок СЕС на АлкоФор 507

 

Характеристики

Алкотестери
Тип сенсора Електрохімічний
Діапазон вимірювань 0,00 - 5,00 "проміле"
Габаритні розміри 133х64х33
Маса 198 г.
Харчування Дві батарейки типу "АА" (1.5v)
Кількість вимірювань на одному комплекті батарей ~3000
Час виходу в режим готовності від 5 до 120 секунд (залежить від температури навколишнього середовища та результату раніше проведеного тесту)
Робоча температура Від -5 до +40°С
Країна виробник ТМ Україна
Пам'ять Пам'ять на 500 попередніх тестів. Тести додатково можна зберігати на SD карту та переносити інформацію на ПК.
Дискретність шкали 0,01 "проміле"
Підключення до пк Є
Принтер Є. Підключення до принтера здійснюється по ІЧ порту, або по кабелю. Принтер замовляється окремо.
Додаткові функції Антіобман, просунутий лічильник тестів (кількість тестів: прилада, сенсора та з моменту останього калібрування), мундштук може бути орієнтований праворуч та ліворуч, додатковий звуковий сигнал при перевищенні граничної норми (за замовчуванням встановлене значення 0,20 ‰). Вбудований датчик температури, час, дата. Чотири режими проведедння тесту: активний з мундштуком, пасивний для забору проби повітря в рідині або у людині в несвідомому стані, швидкий з мундштуком-воронкою та ручний для зобору проби повітря в людині що не може надати необхідну кількість повітря.
Гарантія 12 місяців
Міжповірочний інтервал 12 місяців

Нашли дешевле?

Внимание! Если Вы нашли товар интересующий Вас дешевле чем у нас, пожалуйста обратитесь к нам удобным для Вас способом или заполните форму - Написать нам и гарантированно получите цену ниже, при условии что у конкурента есть товар в наличии, и цена действующая.Олександр 30.03.2021
Брали разом з принтером.Можна велику кількість людей перевірити через воронку,а тих кого спіймав превірити через мундштук,що сильно економить мундштуки.Також окремо хочеться відмітити компактний принтер,який працює від аккумулятора.До цього був драгер у якого принтер в декілька разів важчий і більший,і не було можливості провести тест безконтактно.Рекомендую данний прилад і магазин.
Ответить
Написати огляд
Ваше Ім`я
Ваш огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Рейтинг
Введіть код з зображення в поле
опубликовать