Новини
15.04.2021
Що таке калібрування алкотестера?

Калібрування, закон, практика, міжсервісні інтервали.

24.01.2017
Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю
Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю. Проміле в г / л,%, bac, brac, г / 100мл, мг / л і т.д.
23.01.2017
Стадії алкогольного сп'яніння
Алкогольне сп'яніння можна розділити на 7 стадій. Опис кожної зі стадії.
27.12.2016
Застосування алкофор s40
Установка стаціонарного алкотестера алкофор s40 на ладижинської тес
27.04.2015
Нові алкотестери тм алкофор
Оновлення торкнулося алкотестерів алкофор 105 і вихід нової моделі алкофор 307

Алкотестер онлайн

Алкотестер онлайн - пройти тест за допомогою віртуального алкотестера, оцін ступінь сп'яніння

Тест на алкоголь онлайн (алкомер онлайн) розраховує рівень вмісту алкоголю в крові людини на підставі кількості випитого алкоголю та ваги людини. Також знадобиться ще дещо.
 
Якщо у Вас немає нормального, звичайного алкотестера – нічого страшного. Цілком можна обійтися віртуальним алкотестером або алкотестером онлайн. За умови, що ви вдома, а не за кермом.
 
Мною було випито мл
  мл
  мл
     
Минуло годин
Порахувати
Концентрація алкоголю:
...........................
проміле
 
 
За руль
можна через:
...........................
годин
 
Будь ласка, не ставтеся до віртуального алкотестера (онлайн) як до істини у кінцевій інстанції.
Існує безліч інших факторів, які неможливо облікувати в даному тесті, наприклад, фізичні навантаження або потіння в тесті на алкоголь онлайн. Якщо Ви вживаєте пиво в сауні, то природно, що алкоголь з організму буде виведений значно швидше.
Також необхідно мати на увазі, що цей онлайн алкотестер не враховує тривалість застілля. Тобто вважається, що алкоголь прийнятий одноразово.

Яка допустима норма алкоголю у крові водія України?

Читайте статтю: Норма алкоголю у крові водія.


 

Інтернет-магазин Сорбполімер пропонує великий перелік алкотестерів
як для персонального, так і для професійного застосування.

 

Персональні алкотестери Професійні алкотестери

Персональные алкотестеры

Профессиональные алкотестеры

 

Найкращі алкотестери в різних цінових категоріях:

В ціновій категорії до 2500,00 грн: Алкотестер AlcoScan AL 5500

В ціновій категорії від 4000,00 грн до 6000,00 грн: Алкотестер АлкоФор 105

В ціновій категорії більше 6000,00 грн: Алкотестер АлкоФор 307

 

Алкотестер

AlcoScan AL 5500

Алкотестер

АлкоФор 105

Алкотестер

АлкоФор 307

 

    Алкотестер онлайн (comavto) показує приблизний вміст алкоголю крові людини після одноразово випитого алкоголю. У розрахунок не береться: тривалість застілля, кількість та якість закуски (їди) та особливості організму людини.

 
     Для більш точного виміру скористайтесь персональним алкотестером. Персональний алкотестер зі значно більшою точністю зможе визначити вміст алкоголю в крові людини, ніж алкометр онлайн.
 
     Алкотестер онлайн, пройти тест на алкоголь онлайн?
 
     Вас цікавить, чи є у вас залежність від алкоголю? Вас турбує, яку роль алкоголь відіграє у вашому житті? Тоді тест на алкоголь онлайн - це проста самоперевірка, призначена для того, щоб допомогти вам відповісти на ці питання.
 
     Онлайн калькулятор на алкоголь (алкометр онлайн) визначає рівень вмісту алкоголю в крові людини на підставі кількості спиртного, яку ви вживали одноразово та фактичної маси тіла людини.
 
     Якщо під рукою не було персонального алкотестера, але є комп'ютер з доступом до інтернету – значить вихід є. Ви можете скористатися віртуальним алкотестером або калькулятором онлайн.
 
     За наявності будь-яких проблем зі здоров'ям, пов'язаних із вживанням спиртного, цей тест не поставить вам який-небудь діагноз. Результати не можуть замінити повне та кваліфіковане медичне обстеження, і повинні використовуватися лише як орієнтир для правильної оцінки ситуації та розуміння необхідності звернення до медустанови.Цей онлайн тест хороший для оцінки вашого рівня алкоголю в крові, але ваші фактичні показники будуть змінюватись в залежності від безлічі різних факторів, таких як: останній прийом їжі, споживання рідини, функції нирок, та багато іншого.
 
     Також необхідно розуміти, що немає такого онлайн тесту на алкоголь, який видавав би результати зі 100% точністю, оскільки існує безліч інших даних, що впливають на кінцевий результат. До цих даних відносять стать (чоловічий/жіночий), швидкість обміну речовин, різні проблеми зі здоров'ям та комбінації препаратів, які можуть бути прийняті, частота пиття, кількість їжі в шлунку та тонкому кишечнику, і коли їжа була з'їдена, витрачений час та інші. Виходить, що це просто брутальна оцінка рівня алкоголю в крові на основі відомих даних і не більше.
 
     Якщо вам потрібен точніший результат, ми настійно рекомендуємо придбати та скористатися персональним алкотестером. Таким чином, алкотестер завжди буде при вас, він не залежить від доступу до інтернету і допоможе з більшою точністю визначити вміст алкоголю в крові, ніж онлайн-калькулятор.