Новини
07.02.2024
Зміна розташування головного офісу та сервісного центру

Повідомляємо про зміну адреси нашого головного офісу та сервісного центру.

Нова адреса: м.Київ, вул.Львівська, 22-А

Строк доставки замовлень до більшості населенних пунктів України зменшився до 1 (одного) дня.

07.02.2024
Надходження нового товару

Повідомляємо про наявність оригінальних мундштуків AlcoScan від виробника Sentech Korea Corp.

15.04.2021
Що таке калібрування алкотестера?

Калібрування, закон, практика, міжсервісні інтервали.

24.01.2017
Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю

Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю. Проміле в г / л,%, bac, brac, г / 100мл, мг / л і т.д.

23.01.2017
Стадії алкогольного сп'яніння

Алкогольне сп'яніння можна розділити на 7 стадій. Опис кожної зі стадії.

Алкотестер онлайн

Алкотестер онлайн - пройти тест за допомогою віртуального алкотестера, оцін ступінь сп'яніння

Тест на алкоголь онлайн (алкомер онлайн) розраховує рівень вмісту алкоголю в крові людини на підставі кількості випитого алкоголю та ваги людини. Також знадобиться ще дещо.
 
Якщо у Вас немає нормального, звичайного алкотестера – нічого страшного. Цілком можна обійтися віртуальним алкотестером або алкотестером онлайн. За умови, що ви вдома, а не за кермом.
 
Мною було випито мл
  мл
  мл
     
Минуло годин
Порахувати
Концентрація алкоголю:
...........................
проміле
 
 
За руль
можна через:
...........................
годин
 
Будь ласка, не ставтеся до віртуального алкотестера (онлайн) як до істини у кінцевій інстанції.
Існує безліч інших факторів, які неможливо облікувати в даному тесті, наприклад, фізичні навантаження або потіння в тесті на алкоголь онлайн. Якщо Ви вживаєте пиво в сауні, то природно, що алкоголь з організму буде виведений значно швидше.
Також необхідно мати на увазі, що цей онлайн алкотестер не враховує тривалість застілля. Тобто вважається, що алкоголь прийнятий одноразово.

Яка допустима норма алкоголю у крові водія України?

Читайте статтю: Норма алкоголю у крові водія.


 

Інтернет-магазин Сорбполімер пропонує великий перелік алкотестерів
як для персонального, так і для професійного застосування.

 

Персональні алкотестери Професійні алкотестери

Персональные алкотестеры

Профессиональные алкотестеры

 

Найкращі алкотестери в різних цінових категоріях:

В ціновій категорії до 2500,00 грн: Алкотестер AlcoScan AL 5500

В ціновій категорії від 4000,00 грн до 6000,00 грн: Алкотестер АлкоФор 105

В ціновій категорії більше 6000,00 грн: Алкотестер АлкоФор 307

 

Алкотестер

AlcoScan AL 5500

Алкотестер

АлкоФор 105

Алкотестер

АлкоФор 307

 

    Алкотестер онлайн (comavto) показує приблизний вміст алкоголю крові людини після одноразово випитого алкоголю. У розрахунок не береться: тривалість застілля, кількість та якість закуски (їди) та особливості організму людини.

 
     Для більш точного виміру скористайтесь персональним алкотестером. Персональний алкотестер зі значно більшою точністю зможе визначити вміст алкоголю в крові людини, ніж алкометр онлайн.
 
     Алкотестер онлайн, пройти тест на алкоголь онлайн?
 
     Вас цікавить, чи є у вас залежність від алкоголю? Вас турбує, яку роль алкоголь відіграє у вашому житті? Тоді тест на алкоголь онлайн - це проста самоперевірка, призначена для того, щоб допомогти вам відповісти на ці питання.
 
     Онлайн калькулятор на алкоголь (алкометр онлайн) визначає рівень вмісту алкоголю в крові людини на підставі кількості спиртного, яку ви вживали одноразово та фактичної маси тіла людини.
 
     Якщо під рукою не було персонального алкотестера, але є комп'ютер з доступом до інтернету – значить вихід є. Ви можете скористатися віртуальним алкотестером або калькулятором онлайн.
 
     За наявності будь-яких проблем зі здоров'ям, пов'язаних із вживанням спиртного, цей тест не поставить вам який-небудь діагноз. Результати не можуть замінити повне та кваліфіковане медичне обстеження, і повинні використовуватися лише як орієнтир для правильної оцінки ситуації та розуміння необхідності звернення до медустанови.Цей онлайн тест хороший для оцінки вашого рівня алкоголю в крові, але ваші фактичні показники будуть змінюватись в залежності від безлічі різних факторів, таких як: останній прийом їжі, споживання рідини, функції нирок, та багато іншого.
 
     Також необхідно розуміти, що немає такого онлайн тесту на алкоголь, який видавав би результати зі 100% точністю, оскільки існує безліч інших даних, що впливають на кінцевий результат. До цих даних відносять стать (чоловічий/жіночий), швидкість обміну речовин, різні проблеми зі здоров'ям та комбінації препаратів, які можуть бути прийняті, частота пиття, кількість їжі в шлунку та тонкому кишечнику, і коли їжа була з'їдена, витрачений час та інші. Виходить, що це просто брутальна оцінка рівня алкоголю в крові на основі відомих даних і не більше.
 
     Якщо вам потрібен точніший результат, ми настійно рекомендуємо придбати та скористатися персональним алкотестером. Таким чином, алкотестер завжди буде при вас, він не залежить від доступу до інтернету і допоможе з більшою точністю визначити вміст алкоголю в крові, ніж онлайн-калькулятор.