Новини
15.04.2021
Що таке калібрування алкотестера?

Калібрування, закон, практика, міжсервісні інтервали.

24.01.2017
Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю
Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю. Проміле в г / л,%, bac, brac, г / 100мл, мг / л і т.д.
23.01.2017
Стадії алкогольного сп'яніння
Алкогольне сп'яніння можна розділити на 7 стадій. Опис кожної зі стадії.
27.12.2016
Застосування алкофор s40
Установка стаціонарного алкотестера алкофор s40 на ладижинської тес
27.04.2015
Нові алкотестери тм алкофор
Оновлення торкнулося алкотестерів алкофор 105 і вихід нової моделі алкофор 307
Дозиметр
Дозиметр Дозиметр Дозиметр
В улюблені Порівняти

Дозиметр "прип'ять" ркс-20.03

(Оглядів: 4)
Знятий З Виробництва
Дозиметр "Прип'ять" РКС-20.03
Ціна: 0 грн.
Кількість штук
Нет в наличии
ДОСТАВКА ПО КИЇВУ - умови >
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ - умови >
*На сайті можливі помилки. Про всі неточності в описі цього товару (моделі) – повідомляти нашого оператора. Комплектність, зовнішній вигляд та хар-ки товару (моделі) можуть змінюватись в залежності від закупленої партії.

  Радіометр-дозиметр ркс-20.03 «прип'ять» - прилад електронно-вимірювальний, який проводився в срср в тому числі в україні та росії. Дана модель дозиметра призначена для персонального, домашнього використання і колективного користування при вимірі потужності еквівалентної дози фонового іонізуючого випромінювання, щільності потоку бета-випромінювання, питомої активності в рідких і сипучих речовинах.   Дана модель відноситься до категорії - побутові дозиметри.   Купити дозиметр "прип'ять" ркс-20.03 вже врятли вийде тому він вже давно знятий з виробництва. Придбання можливо тільки зі старих складів. Якість такого товару, на жаль, залишає бажати кращого. Для того щоб завантажити керівництво по експлуатації до даної моделі дозиметра натисніть на лінк у верхній частині сторінки опису ркс-20.03 «прип'ять» і завантажте її на свій комп'ютер. Підприємство сорбполімер здійснює доставку дозиметрів по всій україні, зокрема в такі міста як: київ і харків.  

Характеристики

Дозиметри
Діапазон робочих температур -20 ... + 40 ° с
Габаритні розміри 145х73х37 мм
Вага 250 г

Нашли дешевле?

Внимание! Если Вы нашли товар интересующий Вас дешевле чем у нас, пожалуйста обратитесь к нам удобным для Вас способом или заполните форму - Написать нам и гарантированно получите цену ниже, при условии что у конкурента есть товар в наличии, и цена действующая.Jacob 24.11.2015
Дурацкий отзыв."Кака,в топку"...За свои деньги "Припять"-отличный аппарат."Дефендер" он купил,который как минимум в 5 раз дороже,чтоб порадоваться)
Ответить
Никита 28.09.2020
Пользовался год Припятью, сломалась, заменил 2 микросхемы, через месяц опять сломалась. Про погрешности и говорить нечего, они огромные. Разве что за наличие режима удельной активности можно похвалить, чёрный чай видит и то он завышает показания раза в 3. В общем, если вам нужен прибор нормальный из советского наследия это может быть только Анри сосна и больше ничего.
Влад 24.11.2015
На данный момент купить нормальный дозиметр Припять - это ОЧЕНЬ большая редкость. И вероятность того что купишь "ХЛАМ" очень велика. Если Вы азартный человек, то почему бы и нет. Покупайте Припять :-).
Рома 24.11.2015
Кака, а не дозиметр, в топку его. Купил Дефендер и радуюсь!
Ответить
Написати огляд
Ваше Ім`я
Ваш огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Рейтинг
Введіть код з зображення в поле
опубликовать