Новини
07.02.2024
Зміна розташування головного офісу та сервісного центру

Повідомляємо про зміну адреси нашого головного офісу та сервісного центру.

Нова адреса: м.Київ, вул.Львівська, 22-А

Строк доставки замовлень до більшості населенних пунктів України зменшився до 1 (одного) дня.

07.02.2024
Надходження нового товару

Повідомляємо про наявність оригінальних мундштуків AlcoScan від виробника Sentech Korea Corp.

15.04.2021
Що таке калібрування алкотестера?

Калібрування, закон, практика, міжсервісні інтервали.

24.01.2017
Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю

Таблиця переведення одиниць вимірювання алкоголю. Проміле в г / л,%, bac, brac, г / 100мл, мг / л і т.д.

23.01.2017
Стадії алкогольного сп'яніння

Алкогольне сп'яніння можна розділити на 7 стадій. Опис кожної зі стадії.

Алкотестер АлкоФор 105
Алкотестер АлкоФор 105 Алкотестер АлкоФор 105 Алкотестер АлкоФор 105 Алкотестер АлкоФор 105 Алкотестер АлкоФор 105 Алкотестер АлкоФор 105
В улюблені Порівняти

Алкотестер АлкоФор 105

(Оглядів: 39)
Торгова Марка: Україна
Засіб вимірювальної техніки!
 
Реєстраційний номер: UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017
 
Тип сенсора: Електрохімічний (Англія)
Діапазон вимірювань: 0,00 – 3,00
Рекомендовано тестів на добу: до 5-ти
Міжсервісний інтервал: 12 місяців
Ціна: 5,190 грн.
Кількість штук
ДОСТАВКА ПО КИЇВУ - умови >
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ - умови >
*На сайті можливі помилки. Про всі неточності в описі цього товару (моделі) – повідомляти нашого оператора. Комплектність, зовнішній вигляд та хар-ки товару (моделі) можуть змінюватись в залежності від закупленої партії.

Новий алкотестер Алкофор 105 - напівпрофесійний прилад, який може конкурувати з професійними моделями інших виробників.

 
     Потужний електрохімічний сенсор здатний витримати щонайменше тисячі тестів, гарантуючи у своїй незвично високу точність і швидкість вимірювань сегмента індивідуальних приладів.
Алкотестер АлкоФор 105
 
Основні характеристики приладу такі:
     - Діапазон вимірів: 0.000 – 3.000 проміле.
     - Похибка: 0.05 проміле.
     - Кількість вимірів на день: до 5-ти (умовно-розрахункове значення виходячи з міжкалібрувального періоду та максимальної кількості тестів у цей період).
     - Міжкалібрувальний період: 1 рік.
     - Допустима кількість тестів протягом міжкалібрувального періоду: 1000 (у разі перевищення цього числа похибка приладу буде більшою за допустиму).
 
 
Використання.
 
     Після включення на екрані висвічується кількість попередніх тестів і слідує зворотний відлік (приблизно 10 секунд), протягом якого прилад готується до роботи. Після продування через мундштук, який, до речі, обладнаний зворотним клапаном, що виключає втягування повітря.
 
 
 
     Прилад за кілька секунд видає на екран результат, і у разі перевищення допустимої норми (0,2 проміле) підсвічується червоним кольором. Перед вимкненням алкотестера можна натисканням кнопки переглянути п'ять попередніх тестів.
 
     До роботи з Алкофор 105 звикаєш швидко, тому що в ньому все просто і зрозуміло. Все керування проводиться однією кнопкою. Щось зіпсувати або збити в налаштуваннях неможливо. Зміна характеристик можлива лише у спеціалізованому сервісному центрі.
 
     При правильному та акуратному використанні, а також своєчасному обслуговуванні цей алкотестер прослужить не один рік. У ньому закладено великий запас міцності. Алкофор 105 розрахований на 1000 вимірів на рік (вбудований лічильник не дасть власнику приладу збитися з рахунку). Не зберігайте алкотестер поруч із спиртним – це зменшить термін служби приладу, оскільки сенсор може втратити свою чутливість до алкоголю.
 
     Перед першим використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією з експлуатації. Використовуйте якісні батареї та уникайте механічних пошкоджень приладу.
 
 
 
Реєстраційні документи АлкоФор

Сертифікат перевірки типу. Алкотестери АлкоФорСертифікат відповідності АлкоФор

Висновок Санітарно Епідеміологічної експертизи. Алкотестери АлкоФорСертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки. Алкотестери АлкоФор

Характеристики

Алкотестери
Тип сенсора Електрохімічний
Діапазон вимірювань 0,00 - 3,00 "проміле"
Габаритні розміри 109х42х25
Маса 64г. Без елементів живлення
Харчування 1 батарейка типу "ааа"
Кількість вимірювань на одному комплекті батарей До 500
Час виходу в режим готовності Менше 10 сек
Робоча температура 10 - 40 с
Країна виробник Тм україна
Пам'ять Немає
Дискретність шкали 0,01
Підключення до пк Немає
Принтер Немає
Додаткові функції Антіобман, лічильник тестів, мундштук з зворотним клапаном, підсвічування при перевищенні граничної норми.
Гарантія 12 місяців
Міжповірочний інтервал 12 місяців
Комплектація Алкотестер алкофор 105, мундштуки - 5 шт., Інструкція з експлуатації, батарейка "ааа", свідоцтво про реєстрацію.

Нашли дешевле?

Внимание! Если Вы нашли товар интересующий Вас дешевле чем у нас, пожалуйста обратитесь к нам удобным для Вас способом или заполните форму - Написать нам и гарантированно получите цену ниже, при условии что у конкурента есть товар в наличии, и цена действующая.Антон 05.10.2023
Дякую за оперативне відправлення.
Ответить
Артем 12.01.2022
Здравствуйте, скажите обязательно проводить поверку, если за год им пользовались несколько раз? И сколько стоит поверка?
Ответить
Сорбполимер 13.01.2022
Калибровка АлкоФор 105 - 570,00 грн с НДС.
Артём 13.01.2022
Как провести у вас калибровку если я не из Киева, какая стоимость?
Сорбполімер 12.01.2022
Проводити, чи не проводити державну повірку - вирішує клієнт, а калібрування варто проводити за регламентом вказаним в інструкції по експлуатації. АлкоФор 105 потрібно калібрувати раз на рік. Це потрібно для того, щоб бути впевненим у правильності отриманих показників, а також дозволяє забезпечити захист сенсора від пошкоджень. Характеристики сенсора з часом змінюються і похибка алкотестера зростає. Це відбувається природним шляхом (старіння) або в слідстві несприятливих умов (низька \ висока температура, вологість або пил). Інтенсивність використання та умови зберігання також впливають на характеристики сенсора і його знос.
Максим 30.03.2021
Хороший прибор, постоянно проверяю себя после того как выпью, реагирует даже на 50 грамм водки.
Ответить
Александр 17.06.2020
Цена замены сенсора. Можно ли поменять сенсор самостоятельно?
Ответить
Сорбполимер 17.06.2020
Сенсор поменять самостоятельно - не возможно, т.к. после замены сенсора нужна настройка прибора и последующая его калибровка. Данные работы нужно проводить только в сертифицированном Сервисном Центре. Цена замены сенсора, с полным техническим обслуживанием алкотестера - 1350,00 грн с НДС. Детальней информация по отправке прибора в сервис, на страничке: https://sorbpolimer.com.ua/nastrojka_i_remont п.с. В Вашем приборе - не обязательно будет нужна замена сенсора. Сенсоры в АлкоФор 105 служат долго и, как правило, замена сенсора в нем не нужна.
Роман 20.12.2019
Хороший девайс, после доставки был опробован 50грамм коньяка через 30 минут- 0,3 промилле, 1 час-0,14 2 часа-0,00
Ответить
Відгук 16.10.2019
Якщо Ви бажаєте купити дійсно точний алкотестер, котрому можна довіряти - АлкоФор 105 те що треба!
Ответить
Роман 12.12.2018
Купил этот прибор! Очень впечатлен и доволен. Прибор точен и дает мне уверенность на дороге. Всем рекомендую. Менеджер помог сделать выбор. Отдельное спасибо. Заплатил меньше - в соответствие моим требованиям. Работает - безупречно. До сотых долей промиле... Спасибо.
Ответить
Сорбполимер 12.12.2018
Рады Вам помочь. Будут вопросы - обращайтесь.
Виталий 30.10.2017
после употребления спиртного прибор показывал 2,568, утром через 8 часов показывает 0, как такое может быть? может прибор не исправен?
Ответить
Анатолий 09.12.2017
Как уже писал на Ваш отзыв ранее, были теже сомнения в достоверности. Сегодня сходил в Укрметртестстандарт. Сделал официальную поверку (стоимость не самая дешёвая -577 грн. но уверенность в приборе стоит дороже). Результат: По трем поверочные параметрам : 0.17, 0.5 и 1.0 промиле отклонение 0.02 -0.03 пром.Выдали свидетельство о соответствии требованиям. Также при мне мастер сравнил измерения с двумя полицейским приборами уже откалиброваными и более дорогими и ещё двумя более дорогими приборами АлкоФор - результат тот же. Приятно удивлен.
Сорбполимер 03.12.2017
Добрый день, Анатолий. Касательно проведения измерения сразу после употребления алкоголя - так делать настоятельно не рекомендуем, это плохо влияет на сенсор и это существенно сокращает срок службы алкотестера. Эта информация описана в инструкции по эксплуатации алкотестера. По поводу точности Вашего АлкоФор 105. Каждый прибор проверяется перед отправкой на соответствие метрологическим характеристикам (точность) и за 3 недели с момента покупки алкотестера, погрешность алкотестера не будет превышать допустимые границы заложенные изготовителем. Проверить показания Вашего алкотестера Вы можете в нашем СЦ, ссылка тут: http://sorbpolimer.com.ua/nastrojka_i_remont А также в ДП "Укрметртестстандарт", ссылка тут: http://www.ukrcsm.kiev.ua/index.php/en/ После проведения проверки показаний в Укрметртестстандарт, просим Вас опубликовать в отзывах результат проверки. При подтверждении превышения погрешности Вашего алкотестера, предприятие Сорбполимер возместит Вам все затраты связанные с проверкой алкотестера в Укрметртестстандарт.
Анатолий 03.12.2017
Аналогичный результат. И если 2.5 примите после сразу употребления алкоголя нормальный результат - в полости рта пары, то 0 примите чрез 3 часа после приема 200 грамм коньяка 99% следствия брака. Прибору 3 недели после покупки. Отнесу в независимую лабораторию для проверки.
Сорбполимер 30.10.2017
Рекомендуем Вам детально ознакомиться с инструкцией по эксплуатации к прибору, а именно: стр.1: "стоит приступать к тестированию не раньше чем через 3 минуты после курения и 20 мин с момента последнего употребления алкоголя." Концентрация алкоголя в 2,568 - это очень высокая концентрация алкоголя. И скорей всего что Вы проводили тест с наличием алкоголя в полости рта и тест не стоит считать действительным, т.к. алкотестер проводил измерения алкоголя в полости рта, а не в выдыхаемом воздухе. Для информации: максимально точный результат степени алкогольного опьянения можно получить через 60 мин (1 час) с момента последнего употребления алкоголя, именно столько времени требуется на процесс всасывания алкоголя в кровь. Будут вопросы - пишите или звоните.
Garmata 15.11.2017
Хороший алкотестер за свои деньги. Покупали его для проверки работников на нашем производстве. Уже 2 увольнения.
Ответить
Светлана 10.01.2017
Купили меньше месяца назад. Показывает только после непосредственного употребления алкоголя не более 2-х часов и потом сбивается на нули... как такое возможно? что это - брак или неоткалеброванный прибор??? Мы расстроены очень, так как просто выкинули деньги
Ответить
Никита 21.03.2017
Вот если бы Вы купили Алконт - вот это действительно выброшенные деньги на 99,99%. Не спешите расстраиваться !!!
Сервисный Центр 16.01.2017
Данный алкотестер (АлкоФор 105, серийный номер: B1611050034) пришел к нам в сервисный центр 16.01.2017 и был детально проверен во всем рабочем диапазоне показаний алкотестера. Погрешность показаний не превышала допустимых значений. Заказчик уведомили о полной проверке их прибора. Нашим сервисным центром было выписано заключение о проверке работоспособности алкотестера.
Сорбполимер 10.01.2017
Все алкотестеры, которые поступают конечному потребителю - откалиброваны на сертифицированном оборудовании и проходят обязательный контроль качества. Что касается показаний после 2х часов: Минимальный порог отображения результатов в АлкоФор 105 составляет 0,06 промилле, возможно концентрация алкоголя к тому времени уже меньше этого значения и алкотестер сводит эти показания в "0". Если у Вас есть сомнения в показаниях прибора, Вы можете обратиться в наш СЦ для получения разъяснений и заключения по работе Вашего прибора. Номера СЦ есть у Вас в инструкции по эксплуатации, а также на страничке: http://sorbpolimer.com.ua/nastrojka_i_remont Все работы в гарантийный срок - выполняются бесплатно. Будем рады Вам помочь.
СтройМастер 23.06.2016
Понравился прибор. Улавливает даже самый слабый перегар. Начинает показывать от 0,06 промилле, чем не смогут похвастаться другие модели алкотестеров.
Ответить
Петр 19.12.2016
В алкотестерах от "других" производителей нижний порог +/- 0,12 промииле. Что в 2 раза ВЫШЕ.
alkofor 105 16.05.2016
Купили данный прибор на предприятие. Выявляет даже самые минимальные пары алкоголя. Нареканий на его работу нет.
Ответить
Омар 01.12.2015
Спасибо за оперативную доставку. Мои рекомендации Вашим клиентам
Ответить
Сорбполимер 16.03.2016
Спасибо за покупку, приятного Вам пользования алкотестером АлкоФор 105! Обращайтесь к нам еще:).
Дальнобойщик 09.03.2016
Купил для самоконтроля, пока все нравится. Рекомендую
Ответить
Валентин 10.03.2016
Отличный прибор. И не только для самоконтроля. Для не большого предприятия также можно использовать. Проверенно.
Владимир 27.01.2016
Как в нём переключаются режима измерений и как сбросить счетчик измерений ???
Ответить
Сорбполимер 27.01.2016
Что Вы подразумеваете под режимами измерений? Пассивный и активный тест? В АлкоФор 105 возможен только активный тест (измерение с мундштуком). Счетчик тестов сбрасывается при проведении калибровки алкотестера. Обратитесь в сервисный центр за дополнительной информацией: http://sorbpolimer.com.ua/nastrojka_i_remont
Влад 30.11.2015
Электрохимический сенсор - это уже совсем другой уровень. Понравился прибор. Какой срок службы алкофор 105?
Ответить
Сорбполимер 30.11.2015
Срок службы сенсора в алкотестерах АлкоФор составляет не менее 5 лет при условии соблюдения инструкции по эксплуатации. Срок службы прибора на данном периоде не заканчивается! Произвели замену сенсора в сервисном центре и дальше работайте с прибором.
Роман 19.10.2015
Отличный алкотестер. Порадовала точность и наличие регистрационного документа. В данном приборе вместо мундштука можно использовать коктейльные трубочки. Одеваешь мундштук, а в него вставляешь коктейльную трубочку. Это на много дешевле оригинальных мундштуков.
Ответить
Aztet 04.09.2015
Стоимость коктейльных трубочек не сравнима с покупкой оригинальных мундштуков. Это существенная экономия.
Гаишник 19.10.2015
остановили водителя, с трехметровым перегаром, думаю наш клиент, задул в дрегер - показало 0,18, мы с напарником ошалели. А он после этого достает алкофор и говорит, эт благодаря этому прибору я уверен в своей правоте. пришлось отпустить (((
Ответить
НаФанЯ 11.08.2015
АлкоФор 105 хороший алкотестер! Показания ничем не отличаются от алкотестера ГАИ (Полиции).
зООлог 21.07.2015
Сравнивал данный алкотестер с более дорогими, благо такая возможность у меня есть, показывают 1:1. Очень порадовал прибор. Выход в режим готовности всего 10 сек. До этого пользовался другим алкотестером на полупроводниковом сенсоре, пока дождешься его готовности, отпадает всякое желание проводить тест.
Ответить
Антон 05.03.2015
Лучший алкотестер в своей ценовой категории.
Ответить
Написати огляд
Ваше Ім`я
Ваш огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Рейтинг
Введіть код з зображення в поле
опубликовать

Купити", потім вибрати: "Купити в один клік" або "Додати до кошика" та заповнити просту форму залежно від того, який пункт Ви виберете. 3. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомробочий час (графік роботи вказаний у розділі "контакти") та розкажуть як і коли Вам буде зроблено відправлення та детально розкажуть умови доставки та оплати. Оплата також може бути здійснена безпосередньо після оформлення замовлення за реквізитами вказаними на сайті. 4. Оформить замовлення, а також отримати детальну консультацію щодо товарів, Ви можете за будь-яким з телефонів, вказаних на сайті.


 


     При отриманні в транспортній компанії (Покладений платіж). Оплата товару здійснюється при отриманні на відділенні перевізника Нової Пошти і лише після повної перевірки комплектності та працездатності.

 

Накладений платіж

При виборі цієї форми взаєморозрахунків оплачується дві послуги перевізника Нова Пошта:

     1) Страховка та доставка товару на відділення перевізника Нова Пошта. Вартість доставки товару клієнту варіюється в залежності від оціночної вартості товару та його габаритів. 

     2) Зворотна доставка грошей. Завжди оплачується Одержувачем. Орієнтовна вартість зворотної доставки грошей складе: 2% від оціночної вартості товару + 20,00 грн оплата за оформлення ТТН (оплата здійснюється згідно з тарифами транспортної компанії).

Доставка здійснюється за тарифами перевізника Нова Пошта. Тарифи перевізника Ви можете переглянути на сторінці:Базові тарифи.


 

Сплативши попередньо виставлений рахунок на оплату в будь-якому відділенні банку .
Рахунок на оплату Додатково стягується комісія оплати рахунок-фактури (тарифи уточнюйте у відділенні банку). Надсилання рахунку на оплату здійснюється на електронну пошту, яка вказується при оформленні заявки. Оригінали документів надсилаються разом із товаром.

 

Зробити грошові кошти на картку Приват Банк.
ПриватБанк Оплата коштів здійснюється через будь-яке відділення ПриватБанку, термінал або Приват24. Переказ коштів здійснюється за тарифами картки власника. При виборі цієї форми взаєморозрахунків банківські реквізити для здійснення платежу будуть відображені Вам після закінчення процедури оформлення замовлення. Або в смс повідомленні після підтвердження замовлення менеджером нашої компанії.

 


 

- Безготівковий розрахунок з ПДВ.
ПДВ

Оплата товару за безготівковим розрахунком здійснюється згідно з виставленим рахунком на оплату на розрахунковий рахунок нашої організації. Наше підприємство є платником ПДВ на загальних підставах . Разом з товаром покупцю обов'язково надаються оригінали наступних документів: рахунок-фактура, два екземпляри видаткової накладної, податкова накладна (в електронному вигляді), товарно-транспортна накладна (на запит клієнта), договір (на запит клієнта) та статутні документи нашої організації з мокрими печатками (на запит клієнта).

При виборі даної форми взаєморозрахунків, при оформленні замовлення потрібно обов'язково вказати код ОКПО підприємства платника, а також адресу електронної пошти, на яку буде надіслано рахунок на оплату.

 


 

Безготівковий розрахунок без ПДВ.
Рахунок на оплату

Оплата товару за безготівковим розрахунком без ПДВ здійснюється згідно з виставленим рахунком на оплату на розрахунковий рахунок підприємця (платник єдиного податку - 2 група). Разом з товаром покупцю обов'язково надаються оригінали наступних документів:  рахунок-фактура, два примірники видаткової накладної, договір (на запит клієнта) та статутні документи підприємця з мокрими печатками (на запит клієнта).

При виборі даної форми взаєморозрахунків, при оформленні замовлення потрібно обов'язково вказати платника (для підприємств - код ОКПО, для підприємців - ІПН, для приватних осіб ПІБ), а також адресу електронної пошти, на яку буде надіслано рахунок на оплату.

 


Самовивіз
 

Склад видачі товару працює з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 16-00, крім державних святкових днів. 

Адреса складу розташована: м. Київ, вул.Львівська, 22-А.

 

Перед приїздом на точку видачі, зарезервуйте, будь ласка, товар на сайті або за телефоном!


Якщо у Вас є які-небудь питання телефонуйте за будь-яким з телефонів, вказаних нижче або з розділу контакти. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і дадуть вичерпну консультацію щодо будь-якого з товарів.