Новини
07.02.2024
Зміна розташування головного офісу та сервісного центру

Повідомляємо про зміну адреси нашого головного офісу та сервісного центру.

Нова адреса: м.Київ, вул.Львівська, 22-А

Строк доставки замовлень до більшості населенних пунктів України зменшився до 1 (одного) дня.

07.02.2024
Надходження нового товару

Повідомляємо про наявність оригінальних мундштуків AlcoScan від виробника Sentech Korea Corp.

15.04.2021
Що таке калібрування алкотестера?

Калібрування, закон, практика, міжсервісні інтервали.

«Сорбполімер-Аналітик», Україна.

Сучасні реалії такі, що в наше життя міцно увійшли такі речі, як експрес тести на наркотики, алкометри та інші подібні препарати та обладнання, що допомагають у складних життєвих ситуаціях. Вони бувають необхідні на виробництві та у побуті, у вирішенні конфліктних питань між працівниками та господарями будь-якого підприємства, а також для роботи співробітників правоохоронних органів, інспекторів дорожнього руху.

Наша компанія пропонує великий вибір тестових препаратів та обладнання як для приватного застосування, так і для використання в робочому режимі на будь-якому підприємстві. Крім того, в асортименті продукції нашої компанії є спеціалізоване вагове обладнання та пластини для хроматографії.

У нас ви можете купити алкотестер будь-якої модифікації для використання в стаціонарних або домашніх умовах, причому наша компанія здійснює не тільки їх продаж, але також ремонт та сервісне обслуговування протягом гарантійного терміну та після його закінчення.

Тому, якщо вам необхідно купити алкотестер в Україні, звертайтесь до нашої компанії, і ми доставимо обраний вами апарат у будь-яку точку України у найкоротші терміни. Вам залишиться сплатити товар найзручнішим для вас способом і перевірити цілісність і  працездатність купленого товару при отриманні.
На будь-який алкометр, куплений у нашій компанії, дається річна гарантія з обслуговуванням у нашому сервісному центрі.


До вашої уваги пропонуються алкотестери від різних виробників з напівпровідниковими або електрохімічними сенсорами, що працюють від батарей, акумулятора  або від мережі. Будь-який алкотестер, куплений у нашій компанії, відповідає всім вимогам стандартів і дає максимально вірні показники на алкоголь.


Крім алкотестерів, асортимент яких постійно поповнюється в нашому магазині новими моделями останніх розробок, ми пропонуємо до вашої уваги різноманітні тести на наркотики, алкоголь та інфекційні захворювання.

 

У нас ви можете придбати тести на такі небезпечні інфекції, як гепатит В, гепатит С, ВІЛ, сифіліс. Як правило, до групи ризику захворіти на якусь із цих грізних інфекцій потрапляють, насамперед, люди, які вживають наркотики. Тому поряд із тестами на інфекції зазвичай купують і тести на наркотики.

 

Це може бути тест на окремий вид наркотичної речовини, такий як амфетамін, бензодіазепін, кокаїн, метамфетамін, марихуану або морфін. А можна придбати тести, що дають результат відразу на чотири або шість наркотичних речовин, які могла вживати людина, що перевіряється.

 

У продажу є також експрес-тести на мультиінфекцію, які одномоментно виявляють маркери до п'яти інфекційних захворювань: гепатит B HBsAg, гепатит B HBsAb, гепатит С, ВІЛ ½ і сифіліс.
Крім того, можна придбати разові експрес тести на алкоголь, які спрацьовують протягом двох хвилин по слині людини, що перевіряється.